خودتان را در سال ۱۴۰۲ توسعه دهید

چشم به هم زدیم و فروردین هم به پایان رسید. همیشه سال را با فکر جدید آغاز می‌کنیم:

    • امسال چه قول‌هایی به خودمان می‌دهیم؟
    • چه چیزهایی را می‌خواهیم در خودمان بهبود بدهیم؟
    • با رسیدن به چه چیزهایی، آخر امسال شاد خواهیم شد؟ آیا اهدافمان دست یافتنی هستند؟

قول دادن و هدف داشتن خیلی خوب است. بخصوص در آغاز سال و بهار که همه چیز نو می‌شود و حس خوب “از نو شروع کردن” با خود می‌آورد.

اما مشکل کجاست؟

وقتی که تب و تاب سال نو می‌خوابد، زندگی به روال قبل باز می‌گردد، درگیر روتین و کارهای جاری و فشار مسئولیت می‌شویم. خود قبلی ما آرزوهای جدید را کنار می‌زند و دوباره سر جایش می‌نشیند.

این اتفاق برای شما هم تکرار شده؟

یک پیشنهاد برای شما داریم: امسال همزمان با این تب و تاب بهاری و نو شدن، روی توسعه شخصی خودتان سرمایه‌گذاری کنید. توسعه شخصی، یک برنامه مدون برای بهبود نقاط ضعف و تقویت مهارت‌های شخصی شماست.

می‌شود گفت توسعه شخصی برای هر شخصی و همیشه نیاز است، اما ۱۴۰۲ یک کم فرق دارد.

 

۱۴۰۲ سالی است که با تورم، بحران اقتصادی و اجتماعی، نگرانی از آینده کسب و کار و سؤالات بسیار دیگری آغاز شده است. امسال باید قوی‌تر از قبل باشیم تا بتوانیم این حجم از اتفاقات را تاب بیاوریم و در عین حال، مسیر حرکتمان را گم نکنیم. 

پیشنهاد ما به شما، سرمایه‌گذاری برای حضور در دوره توسعه رهبری شخصی است. این دوره از ۱۷ اردیبهشت ماه بصورت آنلاین برگزار می‌شود و در آن مجموعه‌ای از سرفصل‌های حیاتی برای موفقیت در این سال را بررسی می‌کنیم:

– چطور استرسمان را مدیریت کنیم و در کنترل بگیریم

– چطور منابع مالی را به بهترین شکل برای خودمان مدیریت کنیم

– روی روابطمان با دیگران سرمایه‌گذاری کنیم و تضادهای رابطه را مدیریت نماییم

– تحول و دگرگونی، کار آسانی نیست. چطور به عادات قبلی باز نگردیم و خودمان را به معنای واقعی متحول کنیم

– و در نهایت، یک مدل مدیریت شخصی ویژه خودمان تهیه کنیم

 

اگر دوست دارید در مورد این دوره بدانید، ۱۰ اردیبهشت یک ایونت رایگان در ایوند در این خصوص برگزار می‌کنیم. همینطور سرفصل‌های دوره را ببینید، به سایت نجات که برگزار کننده دوره است سر بزنید، و یا به ما در واتساپ ۰۹۱۲۳۸۵۰۸۱۴ پیام بدهید.

امیدواریم در این مسیر خودسازی در آغاز سال ۱۴۰۲ همراه شما باشیم، و در هر حال برایتان دستیابی به اهداف و تحول مثبت آرزو داریم.

نوشته های مرتبط