وبینار رایگان راز حل مشکلات شرکتهای کوچک در ۱۴۰۲

راز حل مشکلات شرکتهای کوچک در شرایط پیش رو چیست؟

چالش‏‌های زیاد سال ۱۴۰۱ فقط محدود به کشور ما نبود، کل دنیا شرایط دشواری را در سال ۲۰۲۲ تجربه کردند. از رکود اقتصادی و تورم و گرانی که به واسطه کرونا و جنگ و سرما ایجاد شد، تا بحران‌های اجتماعی و خانوادگی. این شرایط بخصوص برای شرکتهای خرد و کوچک، دغدغه بقای کسب و کار را در محیط پرتلاطم و مبهم کنونی ایجاد کرده است.

شرکتهای کوچک آسیب‌پذیری بیشتری از ناملایمات بیرونی دارند و نمی‌توانند بر تغییر این شرایط اثر بگذارند. اما از طرفی آزادی عمل و چابکی بالایی برای تغییر مسیر خود دارند و این یکی از برترین امتیازات شرکتهای کوچک است. مهمترین نکته برای بقا و موفقیت شرکتهای کوچک در این شرایط، خود شخص صاحب کسب و کار است.

قصد دارم از علم و تجربه‌ای که طی ۴۵ سال فعالیت در کشورهای مختلف داشته‌ام، در یک وبینار رایگان که در ایوند برگزار می‌شود راز حل مشکلات شرکت‌های کوچک را در سال پیش رو – سال ۲۰۲۳ و همینطور سال ۱۴۰۲- همراه با تیم نجات بررسی کنیم.

در این دوره مدلی به نام مدیر کسب و کار ۴ بعدی را بعنوان راز حل مشکلات شرکتهای کوچک در محیط پرچالش پیش رو طرح و بررسی می‏‌کنیم: ۴ بعدی که شامل ابعاد اجتماعی، اقتصادی، خانوادگی و مشتریان می‌باشند. بدین ترتیب بیشتر بر توانمندسازی صاحبان کسب و کار تمرکز می‌کنیم تا بتوانند شرکت کوچکشان را در این شرایط، بهتر و مؤثرتر هدایت کنند.

برای ثبت نام در این رویداد که دوشنبه ۳ بهمن ساعت ۱۹:۳۰ برگزار می‌شود، اینجا را کلیک کنید.

راز حل مشکلات شرکتهای کوچک. پروفسور نجاتی گیلانی
نوشته های مرتبط