سفر یادگیری جذاب مدیر ۴ بعدی برای سال ۱۴۰۲

همه هم عقیده‌ایم که سال ۱۴۰۱ سال آسانی نبود. حجم تحولات بسیار بالا بود و ریل کسب و کار بارها از مسیر عادی خود خارج شد. دراین حجم از تغییر، با چه رویکردی سال جدید را آغاز می‌کنید؟

یکی از وظایف خطیر هر مدیر کسب و کاری، حفظ تداوم و ریتم سازمان است. شاید خیلی از صاحبان بیزینس امسال انگیزه یا انرژی خود را برای پیشبرد اهداف کسب و کارشان از دست داده باشند، اما در عین حال بحز شما چه کسی می‌تواند این کشتی را از دست امواج نجات دهد و به مسیر دلخواه هدایت کند؟

مشکلات کار و زندگی در سال جدید پیچیده‌تر خواهد شد و روشهای قدیمی دیگر جوابگو نخواهند بود.

امسال نیز به رسم هر سال، با نزدیک شدن به پایان سال یک سفر یادگیری ترتیب داده‌ایم تا بار سنگین ۱۴۰۱ را بتکانیم، یادگیری‌ها را برداریم و برای موفقیت و توسعه خودمان و کسب و کارمان در سال ۱۴۰۲ آماده شویم. اگر از همراهان قدیمی ما باشید می‌دانید که تیم ما بسیار به سفر یادگیری اعتقاد دارد. سفرهای یادگیری، تجربه بسیار متفاوتی هستند تا در فضایی متفاوت و در کنار افرادی با ذهن باز، یادگیری را به اشتراک بگذاریم. هم تفریح کنیم، هم یاد بگیریم و هم متحول شویم. اگر تمایل دارید در مورد سفرهای یادگیری قبلی ما بیشتر بدانید، اینجا را کلیک کنید.

موضوع این سفر یادگیری ما، مدیر ۴ بعدی است. مدیر ۴ بعدی مجهز به درک و توانمندی لازم برای مدیریت خود و کسب و کارش در سال جدید است. او شرایط سال ۱۴۰۲ را پیش‌بینی کرده، اهداف خود را تعیین نموده، به چالشها و موانع آگاه است اما در عین حال اراده قوی برای پیشبرد برنامه‌های توسعه‌ای خود در سال جدید دارد.

مدیر ۴ بعدی درک بالایی از محیط، منابع، رهبری و همینطور نتایج مورد انتظار خود و کسب و کارش دارد.

سفر یادگیری نهم ما با موضوع مدیر ۴ بعدی در روزهای ۱۳ تا ۱۵ بهمن ماه در استان اصفهان برگزار می‌شود. اگر شما هم دوست دارید با رویکردی سبک، آماده و مصمم وارد سال ۱۴۰۲ شوید، پیشنهاد می‌کنم با ما هم-سفر شوید.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از تیم نجات که تیم خود بنده است، یا از این شماره اطلاعات کسب کنید.

برای خودتان و کسب و کارهایتان آرزو دارم ۱۴۰۲ سالی سرشار از تحولات مثبت و احسن الحال باشد.

مدیر 4 بعدی. سفر یادگیری. پروفسور نجاتی

نوشته های مرتبط