مدیریت منابع انسانی در شرایط پر چالش کنونی: معارفه رایگان

معارفه رایگان دوره جامع مدیریت منابع انسانی

 

در شرایط بحرانی فعلی اکثر شرکتها و مدیران مشکلاتی در جذب و نگهداری نیروی انسانی داشته‌اند.

نه فقط کرونا و تغییر عادت به دورکاری، بلکه دید نیروی انسانی در سراسر دنیا به مفهوم “کار” تغییر کرده است. تحقیقات زیادی نشان می‌دهد که افراد پس از پاندمی کرونا به زندگی شخصی‌شان اولویت بیشتری می‌دهند و دیگر حاضر نیستند به هر بهایی، کارشان را حفظ کنند. قدرت چانه‌زنی نیروی انسانی بالاتر رفته و اولویت کار در دید بسیاری کمرنگتر شده است.

در این شرایط، مسئولیت سنگینی متوجه مدیران عامل و مدیران اداری و منابع انسانی است چون علیرغم تغییر نگاه کارکنان، اهمیت کسب‌وکار در دید مدیران کاهش نیافته است! از طرفی رقابت بیشتر و از طرف دیگر قدرت خرید مشتریان محدود شده و بنابراین شیوه مدیریت شرکت نسبت به گذشته متفاوت شده است.

در این راستا و با توجه به نگرانی‌هایی که در بین مشتریان دیدم، تصمیم گرفتیم یک دوره جامع مدیریت منابع انسانی با هدف قرار دادن شرایط فعلی نیروی کار توسط شرکت نجات که شرکت خود من نیز هست برگزار کنیم.

 

این دوره شامل ۷ موضوع طی ۸ جلسه و بصورت وبیناری (غیر حضوری) است و امیدواریم در حین آن بتوانیم اصول مدیریت منابع انسانی را در کنار راهکارهای عملی برای مدیریت کارکنان در شرایط کنونی ارائه کنیم. این دوره توسط همکار اینجانب مهندس سینا کرمی که مشاور سرمایه انسانی در شرکت نجات است بصورت رایگان پشتیبانی می‌شود که شامل ارائه موضوعات مکمل و برگزاری جلسات پرسش و پاسخ است و البته هدف ما از این پشتیبانی رایگان، کمک به حاضرین در دوره جهت پیاده‌سازی موفق یادگیری‌ها در سازمانشان است.

از شما دعوت می‌کنم در جلسه رایگان این دوره که شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ برگزار می‌شود حضور یابید تا اطلاعات کاملتری از این دوره در اختیارتان قرار دهیم. جهت حضور در این جلسه اینجا را کلیک کنید.

همینطور هر موردی بود خوشحال می‌شوم از طریق واتساپ یا تماس با: ۰۹۱۲۳۸۵۰۸۱۴ من را در جریان قرار بدهید.

مدیریت منابع انسانی

امیدوارم همواره نیروی انسانی با انگیزه و هدفمند باشید/ یا در سازمانتان داشته باشید.

نوشته های مرتبط