چه مهارتهای شخصی در ۱۴۰۲ مهمند؟

چشم به هم زدیم و سال ۱۴۰۱ هم به پایان رسید، و دوباره به لحظات پر هیجان (در عین حال پر تب و تاب) آغاز سال جدید نزدیک می‌شویم.

چرا پر تب و تاب؟ چون ناخودآگاه داریم ارزیابی می‌کنیم که چقدر به اهداف امسالمان رسیدیم و چقدر غرق در روزمرّگی شدیم. از طرفی امید داریم که سال ۱۴۰۲ شرایط آنطور که دوست داریم برایمان رقم بخورد، از طرفی هم بیم داریم که از کجا معلوم در پایان سال، همینجایی نباشیم که الان هستیم؟

این شرایط پر التهاب درونی به کنار، سال ۱۴۰۲ سال پر چالشی خواهد بود. شرایط اقتصادی و اجتماعی آنقدر مبهم است که پیش‌بینی را دشوار کرده، و سناریوهایی که می‌توان متصور بود بسیار متعددند.

افرادی که من را از نزدیک می‌شناسند می‌دانند که همیشه دیدم به آینده مثبت است، باور دارم آینده سرشار از فرصت و احتمالاتی است که اگر آگاه و هشیار باشیم می‌توانیم شکار کنیم و مسیر بازیمان را تغییر دهیم. از طرفی تمرکز یک انسان موفق بر چیزهایی است که در کنترل خود اوست، بجای این تسلیم شرایط شود.

اما صرف مثبت بودن به معنای موفق بودن نیست، باید خودمان را به مهارتهای شخصی و شغلی لازم مجهز کنیم تا بتوانیم درست عمل نماییم. با توجه به چالش‌های پیش رو، بالا بردن مهارتهای شخصی در ۱۴۰۲ بسیار اهمیت دارد.

با این هدف، وبینار رایگانی در روز دوشنبه ۸ اسفند در ایوند برگزار خواهم کرد. در این وبینار در مورد تحلیل من از سال ۱۴۰۲، مهارتهای شخصی در ۱۴۰۲، و رویکرد و نگرش‌هایی که بهمان کمک می‌کند تا با موفقیت این سال را آنطور که دوست داریم بسازیم صحبت می‌کنیم.

خوشحال می‌شوم شما را در این وبینار رایگان ببینم، برای ثبت نام کافی است اینجا کلیک کنید.

نوشته های مرتبط