بیداری از خواب کرونا: موضوع سفر یادگیری ششم

بیداری از خواب کرونا: بعد از ۲ سال وقت خانه‌تکانی عادات و بازگشت به خود جنگجویمان است!

 

دو سال کرونازده را پشت سر گذاشتیم. ترس و ابهام و “تلاش برای بقا” در چند ماه اول همه تمرکز ما را به خود گرفته بود و کم کم عادات ناخوشایندی مثل گوشه‌گیری و انزوا، کاهش فعالیت‌های اجتماعی و افسردگی شکل گرفت. شما تجربه هیچکدام را داشتید؟

 

بحران کرونا تحول اقتصادی و اجتماعی عظیمی به دنبال داشت و تغییرات ماندگاری را در روش کار و زندگی ما ایجاد کرد. اما همه این عادات خوب نیستند و از ذات اجتماعی انسان فاصله دارند. فکر کردن به روشهای جدید دورکاری و استفاده از تکنولوژی و کنار گذاشتن دورهمی‌های وقتگیر خوب است اما عادات دیگر خیر. حالا که واکسیناسیون گسترده‌تری انجام شده و شرایط به تدریج در حال بازگشت به قبل است، ما هم تصمیم گرفتیم در کنار یکدیگر از خواب کرونا بیدار شویم! به همین دلیل تصمیم گرفتیم ششمین سفر یادگیری (اگر علاقه دارید در مورد سفرهای یادگیری بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید) را با موضوع بیداری از خواب کرونا و تحولات مورد نیاز در مدل کسب و کار و مدیریت خانواده برگزار کنیم.

تیم ما تا قبل از همه‌گیری کرونا هر فصل یک سفر یادگیری برگزار می‌کرد که هدف آن تحول نگرش و رفتار و تهیه یک برنامه مشخص برای خود، کسب‌وکار و خانواده در انتهای سفر بود. یادگیری در سفر دیگر یادگیری کلاسی نیست بلکه با تمرین، بازی و به چالش کشیده شدن است که یاد می‌گیریم. تیم نجات تابحال ۵ سفر یادگیری در استان‌های یزد، اصفهان، قزوین و سمنان با حضور افراد، مدیران و خانواده‌های یادگیر برگزار کرده است. حالا و بعد از یک فاصله ۲ ساله قصد داریم ششمین سفر یادگیری با موضوع بیداری از خواب کرونا با جمعی از همسفران یادگیر برگزار کنیم.

برای شرکت در سفر یادگیری نجات شما هیچ محدودیت سنی یا شغلی ندارید؛ از ۲ سال تا ۷۰ سال تا کنون در دوره‌های ما شرکت کرده‌اند و فرزند خردسال، دانش آموز، دانشجو، کارشناس، مدیر یا خانم خانه‌دار در دوره‌ها بوده‌اند. رسالت سفرهای یادگیری ایجاد تحول در همه افراد در راستای اهدافشان است. مهم این است که برای یادگیری و تحول آماده باشید و شجاعت برای شکستن عادات و تجارب قبلیتان را داشته باشید. همین.

ما دو سفر یادگیری پیش رو داریم یکی آذر ماه و دیگری بهمن ماه ۱۴۰۰ که بصورت تکی یا با هم قابل حضور هستند:

 

بیداری از خواب کرونا بیداری از خواب کرونا

سرفصل‌هایی که در این دو سفر یادگیری برای بیداری از خواب کرونا مورد بررسی قرار می‌گیرند عبارتند از:

☼ دوباره‌سازی اعتماد بنفس بعد از کرونا
☼ بازسازی چشم‌انداز شخصی و کاری
☼ برگشت به رقابت و جنگجویی
☼ دوری از تنبلی و برگشت به محیط پرانرژی
☼ بازسازی ارتباطات و انگیزه

 

امیدوارم بتوانیم با دید مثبت تغییرات دو سال گذشته را بپذیریم، اما از رخوت ناشی از کرونا در بیاییم و طرز فکر و روش کاریمان را برای بُردن در دنیای جدید متحول کنیم. خوشحال می‌شویم در این دو سفر یادگیری پر از تحول و هیجان، همراه ما باشید.

 

اگر علاقه دارید در مورد سفر یادگیری ششم اطلاعات بیشتری کسب کنید، با این شماره از طریق تماس یا واتس آپ و یا با شرکت نجات در تماس باشید.

نوشته های مرتبط