سفر یادگیری پنجم “هدفگذاری شخصی و کاری برای سال جدید” بهمن ۹۸، در استان اصفهان برگزار شد

سفر یادگیری فضایی کاملاً متفاوت برای یادگیری، به چالش کشیدن فکر، قبول تحول و نوآوری است.

در سفر یادگیری از محیط آشنای روزانه فاصله می‌گیریم، با افرادی جدید که همه به دنبال یادگیری هستند تیم می‌شویم و طی بازی و تمرین، خودمان را به چالش می‌کشیم تا برنامه‌هایمان را در آوریم و با دستی پر در پایان سفر، عازم خانه شویم.

سفرهای یادگیری یکی از سبک‌هایی است که اینجانب همیشه به اثربخشی آنها نسبت به روشهای کلاسیک آموزش باور داشته‌ام؛ زیرا در این سفرها افراد آنقدر در معرض تحول قرار می‌گیرند که یادگیری در درون خودشان و توسط خودشان اتفاق میفتد و چون همراه با تجربه‌ای لذتبخش و به یاد ماندنی است، اثرگذاری طولانی‌مدتی برای فرد دارد. در واقع در پایان سفر افراد دگرگون شده‌اند.

تا کنون پنج سفر یادگیری توسط اینجانب و شرکت من نجات برگزار شده است:

سفر یادگیری اول با موضوع دگرگونی در یزد؛

سفر یادگیری دوم با موضوع برنامه‌ریزی در کاشان؛

سفر یادگیری سوم با موضوع تصمیم‌گیری در قزوین؛

سفر یادگیری چهارم با موضوع شجاعت و فرصت‌آفرینی در سمنان؛

و اکنون که به پایان سال ۹۸ نزدیک می‌شویم، سفر یادگیری پنجم ما با موضوع هدفمندی و افزایش بهره‌وری شخصی و کاری در سال ۹۹ برگزار شد.

 

 

چشم به هم زدیم و سال ۹۸ هم به پایان آمد! از آنجا که همیشه به اهمیت آینده‌سازی توسط خودمان باور داشتم موضوع این سفر را برنامه‌ریزی و هدف‌سازی فعالانه برای سال جدید انتخاب کردم: بجای اینکه پایان امسال را درگیر روزمرّگی و کارهای فورس همیشگی بگذارنیم سه روز به خودمان فرصت بدهیم تا برای آینده خودمان و کارمان در سال جدید هدفگذاری کنیم؛ به عبارت دیگر سال ۹۹ را خودمان آنطور که می‌خواهیم بسازیم!

 

این سفر در محیطی بسیار شاد برگزار شد و هر روز آن با مباحث و تمرین‌هایی همراه بود که نگرش و مسیر فعلی را تا حداکثر به چالش بکشد؛ و چشم‌انداز و مسیر جدید برای خود و خانواده و کسب‌وکار در سال ۱۳۹۹ تعیین گردد. این سه روز شامل برنامه‌های متنوعی برای شناخت و بازنگری مسیر، تفکر عمیق، تمرین کار تیمی و همچنین معرفی و فروش محصولات خود بود و در پایان روز سوم افراد اهداف کاری و شخصی خود و action plan دستیابی به آن را تهیه نمودند.

 

شما هم به جمع همسفران یادگیر ما بپیوندید

 

سفر یادگیری هدفگذاری سفر یادگیری سفر یادگیری سوم
سفر یادگیری سوم سفر یادگیری سوم سفر یادگیری چهارم
سفر یادگیری پنجم سفر یادگیری پنجم سفر یادگیری پنجم
نوشته های مرتبط