آموزش فروش: فروش موفق در سال ۹۹ را یاد بگیریم

سال ۹۸ پایان سال متفاوتی داشت.

همه‌گیری کرونا باعث شد انگیزه خرید مردم کاهش یابد و رفتار مصرف آنها متحول شود. این موضوع یکی از مهمترین فرصت‌های فروش در پایان سال ۹۸ را تحت‌الشعاع قرار داد؛ و این رفتار یک شبه به حالت قبل باز نخواهد گشت. از طرف دیگر شرکت‌ها باید بتوانند بفروشند و درآمد ایجاد کنند تا بقای خود را ادامه دهند و فرصت‌های فروش از دست رفته را جبران نمایند. فروشنده باید بجای اینکه منتظر شکار شدن باشد، خودش به دنبال شکار برود تا سازمانش زنده بماند.

مسئولیت فروش در این دوران از هر زمان دیگری پیچیده‌تر و حیاتی‌تر شده است. سرمایه‌گذاری بر ایجاد تیم فروش حرفه‌ای و آموزش فروش دیگر یک اقدام لاکچری نیست بلکه یک الزام برای بقا و موفقیت شرکتهاست. مشتریان بسیار هوشمند شده‌اند و تنها راه موفقیت ارائه ارزش افزوده رقابتی به مشتریان است.

به واسطه سالها تجربه فروشی که از زمان دانشجویی برای کسب درآمد تا بعنوان یک حرفه تخصصی در کشورهای اروپایی داشته‌ام، باور دارم فروش موفق -در کنار ارائه محصول ارزشمند و رقابتی- نیاز به علم و مهارت تؤامان دارد. فروشنده باید سریع فکر و مشتری را تحلیل کند و استراتژی ورود موفق را طراحی و پیاده نماید. ذهن فروشنده در موفقیت او بسیار نقش دارد و بنابراین باید فروش بر اساس یک نقشه و rich picture باشد.

تا بحال از زمان فعالیتم در ایران چندین سمینار و دوره‌ بلندمدت در حوزه فروش حرفه‌ای برگزار کرده‌ام. در سال ۹۹ که سال پرچالشی برای ایجاد خرید هست نیز یک دوره  آموزش فروش تخصصی – و برای سلامتی افراد بر پایه وبینار- طراحی کرده‌ایم تا بتواند فروشندگانی که می‌خواهند به سطح حرفه‌ای و پیشرفته برسند را برای فروش موفق در سال ۹۹ آماده نماید. هدف از برگزاری این دورۀ آموزش فروش، ایجاد دانش، نگرش، رفتار و مهارتهای فروش حرفه‌ای در بازار سخت است که هم برای صنایع B2B و هم برای صنایع B2C کاربرد دارد.

این دوره آموزش فروش برای مدیران فروش، کارشناسان ارشد فروش، مدیران عاملی که هدایت فروش را بر عهده دارند و همینطور کارشناسان فروشی که حداقل ۳ سال تجربه در این حوزه دارند مفید می‌باشد.

شیوه برگزاری این دوره ترکیبی از وبینار و ورکشاپ اجرایی است (۱۲ وبینار و ۳ ورکشاپ) و در کنار مطالب ارائه شده توسط اینجانب، دو همکار من دکتر یاسمین رازقی و دکتر بهنام براتی نیز بعنوان منتور در بکارگیری یادگیری‌ها در عمل همراه شما هستند. همچنین ۱ ساعت مشاوره رایگان ویژه هر شرکت‌کننده در حوزه فروش توسط اینجانب ارائه خواهد شد.

یک طرح دیگر این دوره، انجام تست شخصیت‌شناسی فروش در ابتدای دوره است و اگر برخی از افراد آینده خود را در فروش نمی‌بینند، هزینه دوره به آنها بازگردانده خواهد شد.

همچنین بر اساس کیفیت تمرین‌هایی که در دوره انجام می‌شود، برای نفر اولی که بهترین تمرین‌ها را ارائه داده ۵۰% و برای نفر دوم و سوم ۲۵% هزینه دوره آنها بازگردانده خواهد شد.

فروش موفق در سال 99

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌تواند بروشور دوره را از اینجا بگیرید و یا با تماس یا واتس آپ با این شماره و یا شرکت نجات در تماس باشید. دوره از پنجشنبه ۱۹ تیر آغاز می‌شود.

 

همچنین جهت اطلاع از جلسات معارفه رایگان این دوره این لینک را ببینید.

 

امیدوارم خرید و فروش‌های موفقی در سال ۹۹ داشته باشید.

نوشته های مرتبط