بازاریابی خودمان برای فروش محصولات

 

 

بازاریابی خودمان برای کدامیک از ماست؟

در صورتی که در حوزه فروش و مارکتینگ کار می‌کنید قطعاً همواره به دنبال راه‌های جدیدی برای افزایش اثربخشی فروش خود هستید. اما حتی اگر کار شما مستقیماً فروش محصول نباشد باز هم نیاز است خودتان را به درستی بازاریابی کنید.

چرا بازاریابی خودمان مهم است؟

چون شما ارزشهایی در درونتان دارید و ارائه‌دهنده مزیتی هستید که برای دیگران مفید است. این مزیت ممکن است فکر، عقیده، دانش، مهارت، خدمات و یا حتی رابطه با شما باشد. بنابراین باید بتوانید دیگران را قانع کنید که شما را برای دریافت این ارزش‌ها انتخاب کنند: مثلاً شغل‌هایی مثل مشاوره، مربی‌گری، تدریس یا مدیریت دارید یا حتی روزانه با افراد دیگر در ارتباط هستید و می‌خواهید بر آنها اثر بگذارید، پس باید جایگاه و مقبولیت خود را بفروشید و اعتمادسازی کنید.

به همین دلیل در هر شغل و موقعیتی که هستیم بازاریابی خودمان برای پیشبرد اهدافمان بسیار حیاتی است.

در این سمینار نصفه روزه مورخ ۲۶ دی ماه ۱۳۹۸ در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، در خصوص بازاریابی خودمان و اینکه چطور پایه‌های برند شخصی خود را ایجاد کنیم در سرفصل‌های زیر صحبت شد:

  • کاریزما به چه معنی است
  • چطور تیپ مشتری را بشناسیم و به کاریزمای خودمان مرتبط کنیم
  • توسعه‌ی رابطه ذهنی و اعتمادسازی با مشتری
  • هم‌افزایی بین کاریزمای ما و کاریزمای مشتری برای ایجاد استراتژی فروش موفق
  • توافق برد-برد و مبتنی بر اعتماد بین خریدار و فروشنده

 

این سمینار تجربه‌ای خوب از دیدن دوستان قدیمی و جدید و صحبت کردن در مورد تأثیر کاریزما بر مسیر کاری و ارتباطات ما و بازاریابی خودمان بود. به امید اینکه همگی در ایجاد و استفاده مؤثر از کاریزما موفق باشید.

در صورتی که علاقه دارید در مورد دوره‌های فروش اینجانب اطلاعات بیشتری کسب کنید با این شماره تماس بگیرید ۰۹۱۲۳۸۵۰۸۱۴

بازاریابی خودمان

نوشته های مرتبط