برگزاری دوره فروش صنعتی و خدماتی B2B

فروش صنعتی و خدماتی B2B چیست؟

  • آیا شما در صنعتی که ماهیت آن (B2B (Business to Business است فعالیت می‌کنید؟
  • آیا به سازمانها، شرکتها و کسب‌وکارهای دیگر می‌فروشید؛ یا کارتان فروش خدمات است؟
  • و می‌خواهید حرفه‌ای کار کنید؟
  • می‌خواهید در فروش B2B متخصص و حرفه‌ای شوید؟

دوره فروش صنعتی و خدماتی b2b

بعنوان کسی که بخش مهمی از دوران کاری خود را در فروش گذرانده‌ام، باور دارم که هنوز دیدگاه فروش حرفه‌ای به درستی در کشورمان جا نیفتاده است. در عین حال در شرایط کنونی ایران که بازار رقابتی و قدرت خرید کاهش یافته، فروش به یکی از مهمترین پایه‌های حیات و موفقیت شرکتها تبدیل شده است. به همین دلیل بر آن شدم تا دوره فروش حرفه‌ای و یکپارچگی آن با مارکتینگ را در صنایع B2B که برای اقتصاد کشورمان کلیدی هستند، بر اساس علم و تجربه‌ حرفه‌ایم در کشورهای اروپایی و ایران به اشتراک بگذارم.

دوره فروش صنعتی و خدماتی B2B یک دوره منحصربفرد و تخصصی است که برای به‌روز شدن، حرفه‌ای شدن و مهارت کسب کردن در این حوزه طراحی کرده‌ام. این دوره یک پکیج ۷ روزه از مباحث فروش و مارکتینگ متمرکز بر B2B است که در آن نگرش، علم و رفتار فروشنده حرفه‌ای را با استفاده از تمرین، مطالعه موردی و همینطور پروژه‌های اجرایی بدست می‌آورید. با توجه به اینکه همیشه باور دارم “علم از تجربه موفق ایجاد می‌شود؛ و بنابراین باید به بهبود اجرا کمک کند” مباحث و شیوه برگزاری این دوره را طوری طراحی کرده‌ام که به شما دید و برنامه مشخصی برای متحول کردن شیوه کارتان بدهد و همینطور من و تیم نجات پشتیبان اجرای پروژه‌های بهبود مربوطه در این حوزه در سازمان شما هستیم.

در صورتی که علاقه دارید اطلاعات بیشتری در مورد این دوره کسب کنید، می‌توانید از اینجا بروشور دوره را ببینید و یا با شرکت نجات و یا با همراه ۰۹۱۲۳۸۵۰۸۱۴ تماس بگیرید.

امیدوارم بتوانیم با هم قدمی جهت ترویج فرهنگ حرفه‌ای فروش در این حوزه در کشورمان برداریم؛ و شما نیز موفقیت‌های بسیاری برای خود و شرکتهایتان کسب کنید.

 

نوشته های مرتبط