پروفسور سید صدرالدین نجاتی گیلانی

سفر یادگیری سوم، مرداد ماه در قزوین در راه است!

سفر یادگیری سوم با موضوع تصمیم‌گیری، مرداد ۹۸ در استان قزوین برگزار می‌شود

سفر یادگیری، یک موقعیت خاص و منحصربفرد برای فراگیری موضوع در قالب تجربه است. در سفر افراد چارچوب‌های ثابت خود را کنار گذاشته، پذیرای دید جدید هستند و بخصوص وقتی موضوع یادگیری بصورت تمرین و کارهای اجرایی متناسب با فضا صورت گیرد، عمق یادگیری با روشهای آموزش کلاسی قابل مقایسه نیست.

 

با توجه به اعتقادم به فلسفه یادگیری (بجای آموزش)، از زمان فعالیتم در ایران تکیه زیادی به یادگیری از طریق سفر و تجربه داشته‌ام و تا کنون چندین سفر یادگیری برای سازمان‌های مختلف طراحی و اجرا نموده‌ام؛ بخشی از این سفرها نیز از طریق شرکت نجات (شرکت من که متعلق به شما نیز هست) بوده است. تا کنون دو سفر یادگیری توسط شرکت نجات در استان‌ یزد و شهرستان کاشان برگزار شده؛ و سفر یادگیری سوم با محوریت “تصمیم‌گیری” مرداد ماه در استان قزوین برگزار می‌گردد.

قزوین یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران است که علاوه بر اهمیت این شهر در فرهنگ و صنعت ایران، دارای موقعیت و امکانات بسیار مناسبی برای یادگیری و نوسازی فکر می‌باشد. از طرفی تصمیم‌گیری یکی از مهمترین و متناوب‌ترین کارهایی است که انجام می‌دهیم. تصمیماتی که هر لحظه در حال گرفتن آنها هستیم می‌توانند مسیر ما را به طور کلی دگرگون کنند. تفاوت انسان‌های موفق در این است که تصمیماتشان را آگاهانه، به روش درست و با علم به اثرات آن می‌گیرند؛ و همینطور آنها را با دقت پیاده‌سازی و نظارت می‌کنند.

اگر علاقه دارید اطلاعات بیشتری در مورد این سبک یادگیری بدست آورید، می‌توانید نظر هم-سفران قبلی را در لینک‌های بالا ببینید و یا با من یا شرکت نجات تماس بگیرید.

امیدوارم شما هم هم‌سفر ما در این مسیر هیجان‌انگیز یادگیری و توسعه شوید و در سفر یادگیری سوم با ما باشید.

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!