وبینار “خرد مالی و حسابداری ذهنی:چرا بعضی پولدار نمی‌شوند؟”

خرد مالی و حسابداری ذهنی: چرا بعضی از افراد پولدار نمی‌شوند؟

**فایل صوتی از اینجا قابل تهیه است**

چرا بعضی افراد ثروتمند می‌شوند و برخی دیگر خیر؟

چه تفاوت‌هایی بین افرادی که می‌توانند ثروتمند شوند و آنها که نمی‌توانند وجود دارد؟

چه رفتارها، عادت‌ها و طرز فکری این تفاوت‌ را ایجاد می‌کند؟

دو پایه بسیار مهم علمی برای مقایسه رفتارهای این دو گروه وجود دارد: نوعی از هوش به نام خرد مالی که به پایه‌های ایجاد ثروت و ارزش می‌پردازد و همینطور کارکرد مغز و خطاهای شناختی که در تصمیمات مالی ما رخ می‌دهد که به نام حسابداری ذهنی شناخته می‌شود.

 

خرد مالی

 

آرزوی من این است که همه شما ثروتمند و موفق باشید!

به همین دلیل تصمیم گرفتیم وبینار آموزشی ۲ ساعته در تاریخ ۲۴ آبان برگزار کنیم. در این وبینار من بحث “خرد مالی” را توضیح دادم و اینکه چطور می‌توانیم هوش مالی خود را افزایش دهیم و نگاهمان را به درآمد، هزینه و ثروت متحول نموده و مشابه افراد ثروتمند فکر کنیم. همکار من مهندس سینا کرمی که بصورت متمرکز در پایان‌نامه کارشناسی ارشدش روی مبحث “حسابداری ذهنی” کار کرده شما را با خطاهای شناختی در محاسبات مالی روزانه آشنا کرد.

در این وبینار در مجموع یاد گرفتیم که چه اشتباهاتی در رفتارهای مالی زندگیمان بصورت ناخودآگاه مرتکب می‌شویم که مانع موفقیت ما می‌شود؛ افراد موفق و پولدار چگونه از نظر مالی رفتار می‌کنند و تفاوت آنها با افرادی که در مدیریت مالی خود موفق نیستند چیست.

 

این وبینار برگزار شده، می‌توانید فایل صوتی را از اینجا تهیه کنید.

به امید اینکه از یادگیری این وبینار بتوانید عادات و رفتارهای مالی صحیح در پیش بگیرید، ثروتتان را افزایش دهید و برنامه تحول برای اشتباهاتتان در این زمینه پایه‌ریزی کنید.

نوشته های مرتبط