دوره توسعه شخصی و کاری برای درک و توسعه خود، افزایش انگیزه و هدفمندی

آیا شما نیز به دنبال این هستید که در محیط پر چالش فعلی، خودتان را با انگیزه و هدفمند نگه دارید؟

آیا می‌خواهید آینده‌تان را واضح کنید و خودتان را در مسیر اهدافتان توسعه دهید؟

شناخت نقاط قوت و ضعف خودمان، واضح کردن هدفمان برای آینده، توسعه مهارت‌ها و تهیه برنامه توسعه شخصی و کاری جزو اولویت‌های همه است. هر چه محیط بی‌ثبات‌تر باشد، نیاز به هدفمند بودن ما افزایش می‌یابد. تا وقتی ندانیم هدف آینده ما چیست زمانمان -که ارزشمندترین دارایی ماست- بدون نتیجه می‌گذرد؛ از طرفی وقتی هدفمند هستیم هر لحظه برای ما به یک منبع حیاتی تبدیل می‌شود. هر چه روی توسعه مهارت‌های نرم و مدیریتی خود سرمایه‌گذاری کنیم بهتر می‌توانیم مسیر موفقیت را طی نماییم.

با این حال تعداد افرادی که برای خودشان برنامه توسعه شخصی و کاری مدونی تهیه کرده باشند معدود است.

در همین راستا علاقه دارم علم جهانی و تجربه خودم را در اینکه چطور خودمان را بشناسیم و چگونه خودمان را رهبری و مدیریت کنیم با تمام کسانی که علاقه به توسعه و موفقیت دارند به اشتراک بگذارم.

دوره توسعه مهارتهای شخصی و کاری یک دوره منسجم است که طی ۳ پله و هر پله شامل ۴ جلسه ۴ ساعته توسط شرکت نجات برگزار می‌شود. این دوره از آزمودن و شناسایی نقاط قوت و ضعف شخصی آغاز شده و مهارتهای لازم برای موفقیت از جمله تصمیم‌گیری، مدیریت احساسات، اولویت‌بندی بین کار و زندگی، مدیریت و رهبری فردی بحث، ارائه و تمرین می‌شود.

برای اثربخشی بیشتر، یک مربی در طول دوره با شرکت‌کنندگان همراه می‌گردد تا به شناخت و توسعه بیشتر آنها کمک کند.

این دوره یک سفر است که مقصد نهایی آن، شناسایی و تهیه برنامه مدون توسعه شخصی Personal Development Plan -PDP برای همه حاضرین در دوره است.

تا کنون دوره توسعه شخصی برای دو گروه برگزار شده است و جلسه معارفه رایگان برای شروع دوره جدید پنجشنبه ۱۷ مرداد برگزار شد.

دوره جدید از تاریخ ۹۸/۷/۷ آغاز می‌گردد.

خوشحال می‌شوم شما را در این دوره ببینم و امیدوارم همواره رو به توسعه، پر انرژی، مثبت و هدفمند باشید. برای دیدن محتوای این دوره فایل زیر را ببینید:

Nejat PerDev Brochure-Group 2- Mordad 98

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نوشته های مرتبط